Koronawirus

3 lata temu

Szanowni Państwo, nasi Pacjenci!W tym trudnym czasie zagrożenia epidemicznego jesteśmy stale do Waszej dyspozycji pracując w Poradni zgodnie z zarządzeniami władz sanitarnych i administracyjnych, głównie poprzez udzielanie teleporad. Nie oznacza to, że w koniecznych przypadkach poprzedzonych uzgodnieniem telefonicznym nie przyjmujemy pacjentów w Przychodni, przecież z powodu epidemii nie zniknęły dotychczas występujące choroby. Nie chcemy by ich leczenie zostało zaniedbane lub dochodziło do przeoczenia nowych schorzeń.Prosimy o to by nie lekceważyć niepokojących objawów, zwracać się do nas gdy t...

Zobacz całą wiadomość

STAN EPIDEMII- KORONAWIRUS

3 lata temu

Szanowni Państwo- Pacjenci Przychodni NOVA.W związku ze stanem epidemii, w trosce o bezpieczeństwo Państwa i personelu naszego ośrodka Przychodnia pracuje w godzinach 08.00- 18.00- w oparciu o teleporady (czyli poprzez kontakt telefoniczny z Pacjentami).UWAGA- w szczególnie uzasadnionych przypadkach możliwy jest kontakt osobisty z lekarzem, ale wyłącznie po wcześniejszej poradzie telefonicznej. W tym celu uruchomiliśmy dodatkowych 5 numerów telefonicznych, na które Pacjenci będą przekierowywani po połączeniu z rejestracją Przychodni.

Zobacz całą wiadomość

Dla Pacjentów pracujemy dłużej!

6 lat temu

Dla naszych Pacjentów Przychodnia NOVA pracuje dłużej- w godzinach 7:00-19:00 (poniedziałek- piątek).W naszym Laboratorium można wykonać badania od godziny 7:15 do godziny 09:45 (poniedziałek- piątek).

Zobacz całą wiadomość

Zaproszenie na badania

7 lat temu

Zapraszamy na bezpłatne badania dla mieszkańców Strzemieszyc. ArcelorMittal Poland oraz Fundacja Ochrony Zdrowia w Dąbrowie Górniczej we współpracy z Przychodnią NOVA zapraszają na bezpłatny pakiet badań laboratoryjnych, tzw pakiet kardiologiczny: lipidogram, glukoza, morfologia, elektrolity. Rejestracja: 5-16. września 2016 w godz 8.30-15.00Termin badań: 19-29. września 2016 w godz. 9.00- 12.00Rejestracja telefoniczna pod nr telefonu 668021515, lub osobiście w Przychodni NOVAProjekt realizowany z inicjatywy Stowarzyszenia Samorządne Strzemieszyce

Zobacz całą wiadomość

PSYCHOLOG KLINICZNY

8 lat temu

Od września 2015r w piątki, w godz. 15.00-18.00 w Przychodni NOVA przyjmuje prywatnie Psycholog Kliniczny, dr n.hum. Agnieszka Pasztak-Opiłka, która zajmuje się diagnozą i terapią niemowląt, dzieci starszych, młodzieży i dorosłych.Wizyty prosimy uzgadniać telefonicznie lub osobiście w rejestracji Przychodni NOVA.

Zobacz całą wiadomość

DIABETOLOG

8 lat temu

Od października 2015 w Przychodni NOVA będzie można korzystać z prywatnych porad Diabetologa. Pacjentów przyjmować będzie Pani dr n.med. Bogusława Nazimek-Siewniak, Specjalista Chorób Wewnętrznych, Diabetolog.Najbliższe terminy przyjęć to 5 i 26 październik 2015, następnie każdy pierwszy i trzeci poniedziałek miesiąca w godz. 15.00-17.00. Wizyty prosimy uzgadniać telefonicznie lub osobiście w rejestracji Przychodni NOVA

Zobacz całą wiadomość

Darmowe Wi-Fi

8 lat temu

W przychodni zapewniamy naszym Pacjentom bezpłatny dostęp do internetu.

Zobacz całą wiadomość

Przychodnia NOVA klimatyzowana

8 lat temu

Wszystkie pomieszczenia przychodni NOVA są klimatyzowane.

Zobacz całą wiadomość

Pediatra Codziennie

8 lat temu

Nasi najmłodsi Pacjenci w razie potrzeby mogą odwiedzać Poradnię Dziecięcą codziennie.Godziny przyjęć Pediatrów w zakładce Opieka Podstawowa.

Zobacz całą wiadomość

Przychodnia NOVA w Dąbrowie Górniczej już otwarta

9 lat temu

Informujemy mieszkańców Dąbrowy Górniczej oraz okolic, że przyjmujemy zapisy do Lekarzy Rodzinnych i Pediatrów. W celu dokonania zapisu do Przychodni NOVA wystarczy do nas przyjść, zabierając ze sobą dowód osobisty lub kartę NFZ. Zachęcamy do kontaktu telefonicznego, z przyjemnością odpowiemy na Państwa pytania.

Zobacz całą wiadomość

  Kontakt

REJESTRACJA TELEFONICZNA

Przychodnia NOVA
NIP: 629-22-55-499
ul. Kozubka 8,
42-530 Dąbrowa Górnicza
(Strzemieszyce Wielkie)

Recepcja
Tel: (32) 3-309-309,
Tel: 662-115-173,
Email: recepcja@novaprzychodnia.pl

Inspektor ochrony danych osobowych
Email: iod@novaprzychodnia.pl

Wdrożenie e-Usług

© All Rights Reserved 2014 · NovaPrzychodnia.pl · Created by bnlab.pl.